Justyna Banach

Justyna Banach – certyfikowana instruktorka jogi i tańca brzucha z państwowymi uprawnieniami Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością taniec sportowy – taniec arabski, które uzyskała w 2013 roku (Polska Akademia Sportu).
Jogę praktykuje od ponad 8 lat. W Indiach ukończyła instruktorski kurs hatha jogi autoryzowany przez światową organizację jogi Yoga Alliance. 
Z tańcem orientalnym związana od 2007 roku jako tancerka i instruktorka. 
Nieustannie pracuje nad rozwojem tanecznych umiejętności, szkoląc się u najwybitniejszych gwiazd światowej sceny tańca arabskiego. 

II Vice Miss Belly Dance Poland 2014 podczas festiwalu Orientalny Koktajl na Bemowie w Warszawie, laureatka III miejsca podczas II Mistrzostw Europy Wschodniej w Tańcu Orientalnym w 2013. W latach 2014-2016 członkini grupy tanecznej Madela Project, która specjalizuje się w klasycznym tańcu orientalnym oraz folklorystycznych tańcach arabskich. 
 
Absolwentka studiów I i II stopnia na kierunku Indologia na Uniwersytecie Warszawskim. Spędziła 9 miesięcy w Indiach, gdzie podróżując solo po całym Subkontynencie zgłębiała także wiedzę o jodze i medytacji. Interesuje się nieustanną pracą nad szeroko pojętym rozwojem osobistym, pokonywaniem własnych fizycznych jak i psychicznych słabości oraz dążeniem do harmonii i spełnienia poprzez budowanie życia wokół pasji.