E4F27DFB 1251 44F8 9B3A 42E57FA36ECA
1
Drodzy Rodzice i Klienci,
Z powodu pandemii COVID-19 byliśmy zmuszeni przerwać nasze regularne zajęcia taneczne w połowie miesiąca, tj. 16 marca br.
Liczyliśmy na powrót na sale taneczne po dwóch tygodniach, lecz to nie nastąpiło. Kolejne dni były dla nas trudne, ponieważ nasza firma funkcjonuje dzięki zajęciom, które oferujemy Państwu w swoim programie.
Świat idzie do przodu i musieliśmy podejmować decyzje, aby przetrwać ten dla nas wyjątkowo ciężki czas. W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić zajęcia online dla wszystkich chętnych.
Drodzy Klienci, gdy tylko otrzymaliśmy informację o przedłużającej się kwarantannie, to poinformowaliśmy Państwa o podjętych dalszych decyzjach, dotyczących zajęć tanecznych w naszej Akademii.
Mianowicie:
– karnety marcowe będą do odrobienia po kwarantannie w jeden z weekendów,
– zostanie przedstawiona propozycja zajęć online.
Niestety mijały tygodnie, a nasze zajęcia musiały dalej funkcjonować online. Gdy wreszcie otrzymaliśmy oficjalną zgodę na prowadzenie zajęć w salach Akademii, to mimo, że wysłaliśmy do Państwa SMSy z informacją o zajęciach, to okazało się, że była znikoma liczba osób chętnych. Dlatego nie mogliśmy tych zajęć przeprowadzić.
W związku z tym, wszystkie niewykorzystane karnety z miesiąca marca zostają oficjalnie przeniesione na wrzesień.
W te o to dni weekendowe: 19,20,26,27 września będą dodatkowe zajęcia taneczne. Dokładne dni i godziny dla danej grupy zostaną przedstawione we wrześniu po ustaleniu planu zajęć.
W przypadku wykupienia biletów na galę semestralną, chcemy Państwu zaproponować dwie możliwości:
  • • warsztaty taneczne we wrześniu
  • • pozostawienie biletów na galę zimową 2021.
Jesteśmy wdzięczni, że mamy Was.
Dziękujemy Wam wszystkim za wyrozumiałość i wsparcie.
Zespół Dance&Me